Автоматичний вимикач NSX160F 3P3D TM-D 160A 36kA

Бренд: schneider
Номер: PF-18054
8.324,00
Номінальний струм In=160A
Номінальний струм відключення Icu=36kA
Настройки захисту  Регульовані
Номінальна напруга ізоляції  Ii=690V
Тип розчеплювача ТМ
Опис

  Просунута лінійка автоматичних вимикачів Compact NS і NSX являє собою пристрої з гарантованим струмом відключення від 80 до 630А. Конструктивно вони виготовлені в лютому корпусі. Доступні модифікації з відлючаючою здатністю від 36 кА до 412 кА при 415 В. Вони незамінні при проектуванні складних промислових об'єктів.

Лінійка Compact Schneider Electric об'єднує автоматичні вимикачі серії Compact NS і NSX.

Compact NS пропонує автоматичні вимикачі гарантованого відключення в литому корпусі на струми 80 - 630А. Вимикачі випускаються в 4 модифікаціях по відключаючій здатності - від 36 до 150 кА при 415 В, а також двох типорозмірів з одним або двома полюсами.

Новітнє покоління автоматичних вимикачів Compact NSX мають розрахункову потужність від 100 до 630А, крім того доступні модифікації в 3 і 4 полюса з додатковими функціями захисту від замикання на землю і можливістю контролю основних електричних показників.

Для цієї серії передбачена широка гама розчеплювачів - електронні, термомагнітні і електромагнітні. У тому числі різноманітний асортимент пристроїв і аксесуарів.

   Колекція Compact в основному використовується в системах електропостачання великих об'єктів: від промислових підприємств до офісних будівель і    торгових центрів.    Вимикачі Compact NSX застосовуютьщоб забезпечити захист індивідуальних споживачіва також групових ліній і мереж в місцях підключень до джерела  низьких напругАвтоматичні вимикачі NSX мають 2 типових розмірищо охоплюють весь функціонал в струмових діапазонах від 16А до 630АОдин  типорозмір серії NSX працює з струмами до 250 Аінший - з 400А до 630АЗахисний вимикач Compact NSX застосовується при стандартних робочих  мережевих напругах від 220В до 690ВВимикачі Compact NSX мають термомагнітні і електронні роз'єднувачі, що захищають генератори від перевантаження і коротких замикань.
 Однакзавдання захисту від високих струмів не вичерпується перерахованими вище областями використанняУ тому випадкуякщо потрібен захист лініївід якої живиться одиничний двигунабо цілої групи асинхронних пристроїв, що працюють спільно,  оптимальним рішенням у цій ситуації стануть  автоматичні вимикачі NSXАвтомати Compact NSX є новим поколінням автоматів від Шнайдер Електрикякі мають термомагнітні розчеплювачі MAТМ і  напівпровідникові розчеплювачі MicrologicАвтомати Compact NSX забезпечують захист від струмів перевантаження і коротких замикань розподільних  мереж електрообладнання і протяжні лінії.
 Основні відмінності цих автоматів Compact NSX від минулих серій - це відображення в режимі реального часу параметрів струмів в мережі (інформація   подається на вбудований ЖК екран або на щитовий індикатор), а також запис споживання електроенергії і хронологічні таблиці з точною записом часу і датиЦі функції дозволяють ефективно використовувати вимикачі Compact NSX в автоматизованій системі електропостачанняздійснювати подачу  попереджувального сигналу при неприпустимому значенні струму або просто давати поточні показання.

Характеристики
icu
36
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід