Високовольтні конденсаторні установки

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари
Номер: vy-18051
1,00
Номер: vy-18051
1,00
Номер: vy-18051
1,00

 Високовольтні конденсаторні установки

  Приватне підприємство «ЛВ Маркет» пропонує зі складу чи виготовить під замовлення комплектні пристрої компенсації реактивної потужності різних типів і розмірів.

  Власні виробничі потужності дозволяють виготовити пристрої навіть з нестандартними параметрами відповідно до  побажань замовника. Висококваліфіковані працівники швидко і якісно розроблять і виготовлять будь-який пристрій компенсації реактивної потужності, при необхідності проведуть заміри параметрів електромережі, монтажні або шеф-монтажні роботи, виходячи з:

 • Особливостей діючої електричної мережі замовника;
 • Розмірів приміщення, де буде розташований пристрій;
 • Особливостей кліматичних умов у місці встановлення майбутнього компенсатора

  Конденсаторна установка компенсації реактивної потужності УКРМ 6 кВ (10 кВ) призначена для підвищення і підтримки на заданому рівні значення коефіцієнта потужності в електричних розподільних трифазних мережах промислових підприємств та інших об'єктів і дозволяє:

 • Знизити споживаний струм на 30-50%;
 • Зменшити навантаження елементів розподільної мережі, продовжуючи термін їх служби;
 • Збільшити пропускну здатність розподільчої мережі і її надійність;
 • Знизити теплові втрати струму;
 • Знизити вплив вищих гармонік;
 • Знизити несиметрію фаз, придушити мережеві перешкоди;
 • Мінімізувати оплату за реактивну енергію

  Кожна високовольтна конденсаторна установка виробництва «ЛВ Маркет» складається з:

 • ввідної комірки;
 • конденсаторних осередків з мідної ошиновкой, кількість яких визначає потужність установки; осередки можуть бути регульованими або фіксованими в залежності від характеру навантаження в мережі;
 • конденсаторних батарей (високовольтних конденсаторів) різних ємностей;
 • приладів автоматики, контролю і сигналізації.

   Основні переваги високовольтних конденсаторних установок виробництва ЛВ Маркет:

 • Використовуються високоякісні комплектуючі: трифазні екологічно -і пожежобезпечні конденсатори зі спеціальними запобіжниками і розрядними опорами (обкладками служить полімерна металізована плівка, виготовлена ​​за технологією "all-film dielectric", зі спеціальною мінеральної просоченням «Jarylec»), вакуумні контактори виробництва LS і ABB, струмообмежуючі реактори реактори для обмеження пускових струмів на конденсаторах, регулятори реактивної потужності і цифрові аналізатори типу DMK  з істанціонним управлінням і безліччю інших корисних функцій;
 • Система захисту високовольтних конденсаторних установок виробництва ЛВ Маркет" 6 кВ і 10 кВ забезпечує повну безпеку персоналу при експлуатації обладнання: блокування дверей на час роботи установки і розрядки конденсаторів, програмний захист від перевантажень по струму, формування команди на відключення при обриві фази, зниженні струму, а також інші програмовані параметри;
 • Застосування спеціальних полімерних ізоляторів замість порцелянових збільшує вібро і сейсмостійкість конденсаторної установки;
 • Поставка пристроїв компенсації реактивної потужності на 6 або 10 кВ може бути здійснена комплектно всередині спеціального утепленого контейнера, який гарантує надійну роботу пристрою під відкритим небом при температурах до - 60 ° C, а також забезпечує найбільш зручне обслуговування в таких кліматичних умовах.

  Основні типи високовольтних конденсаторних установок:

  Нерегульовані (постійної потужності)

  Складаються тільки з фіксованих ступенів. Принцип дії: включення і відключення роз'єднувача проводиться в ручному режимі (при відсутності навантажувального струму).

  Регульовані (автоматичні)

  Складаються тільки з регульованих ступенів. Принцип дії: комутація здійснюється автоматично, включенням і відключенням ступенів. При цьому потужність і момент включення автоматично визначаються електронним блоком. Регулюючи, підвищуючи значення коефіцієнта cos (φ), високовольтні конденсаторні установки виробництва ЛВ Маркет автоматично компенсують реактивну потужність навантаження в електричних мережах напругою 6,3 - 10,5 кВ. 

  Напівавтоматичні

  Для того, щоб здешевити установки компенсації реактивної потужності напругою 10 кВ і 6 кВ, зберігши при цьому високий рівень їх якості, компанією ЛВ Маркет були розроблені напівавтоматичні компенсатори реактивної потужності - гібрид двох перерахованих вище типів пристроїв компенсації реактивної потужності. У їх складі є як регульовані (автоматичні) ступені, так і фіксовані (які не регулюються). Такі пристрої набули широкого поширення з огляду на те, що практично завжди деяка частина навантаження в високовольтної мережі присутня постійно, в цілодобовому режимі. Для цієї "фіксованої" частини навантаження і підбираються відповідні ємності конденсаторних батарей, що розміщуються в нерегульованих осередках конденсаторних установок. Такі ступені в 2-3 рази дешевші в порівнянні з автоматичними ступенями аналогічної потужності, що в свою чергу позитивно позначається на вартості пристрою компенсації реактивної потужності в цілому.

  Фільтрові

  Будь-які перераховані вище високовольтні установки (нерегульовані, регульовані, напівавтоматичні) при необхідності виконуються із захисними дроселями від гармонійних спотворень.