Контактори для комутації конденсаторних батарей

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
Бренд: RTR
Номер: PF-18054
2.296,00
Бренд: RTR
Номер: PF-18054
2.013,00
Бренд: RTR
Номер: PF-18054
1.703,00
Бренд: RTR
Номер: PF-18054
1.084,00
Бренд: RTR
Номер: PF-18054
1.045,00
Бренд: RTR
Номер: PF-18054
735,00
Бренд: RTR
Номер: PF-18054
580,00

Електромагнітні контактори для установок компенсації реактивної потужності використовуються в автоматичних установках АКУ для комутації трифазних  конденсаторів. Конденсаторні контактори відрізняються від звичайних тим, що оснащені спеціальним резистивним блоком, який захищає конденсатор від стрибка струму при включенні. В іншому це звичайні триполюсні агрегати. Конденсаторні контактори управляються автоматичними регуляторами конденсаторних установок.

Механізм роботи
При включенні коло замикається спочатку на резистори, і за час між підключенням резисторів і конденсатора (кілька мілісекунд) надструм встигає пройти по резисторах, нагріваючи їх. Якби конденсатори включалися звичайними моторними контакторами, які не мають резистивного блоку, струм включення, істотно перевищував б робочий струм, на який розрахований конденсатор, при кожному включенні створював пробої в конденсаторі, тим самим істотно скорочуючи його термін служби. Визначитися з вибором контактора для комутації конденсаторних батарей можна знаючи номінал (квар) ступені установки, яку він буде підключати.

Як купити обладнання?
У нашому інтернет-магазині електротоварів ви можете вибрати і придбати продукцію таких відомих європейських виробників, як RTR Energia, Rade Koncar, ETI, ABB та інших брендів. Продукцію цих виробників ПНВП "ЛВ Маркет" використовує і для складання установок компенсації реактивної потужності АКУ на власному виробництві в Львів. Контактори автоматичних конденсаторних установок різних виробників на один і той же номінал реактивної потужності взаємозамінні. Крім конденсаторів АКУ ПНВП "ЛВ Маркет" пропонує також і моторні контактори, в тому числі і реверсивні. Реверсивний контактор з механічним блокуванням запобігає передчасному зносу устаткування.