Нерегульована високовольтна конденсаторна установка

Номер: vy-18051
1,00

Технічні характеристики

Номінальна напруга: 6,3/10 кВ
Номінальна потужність: 450...4050 квар
Номінальна частота: 50 Гц
Максимальне перевантаження по струму 1,3 Іном
Максимальне перевантаження напрузі 1,1 Uном
Робочий температурний діапазон -40-+40°С
Кліматичне виконання У1-зовнішнє, У3-внутрішнє
Ступіпінь захисту IP44 (для У1)
IP21 (для У3)
Опис

   Нерегульовані конденсаторні установки застосовуються в електричних мереж при постійному навантаженні, тобто коли величина реактивної потужності не змінюється. Ми виготовляємо конденсаторні установки робочою напругою до 10,5 кВ и потужністю до 40 00 квар.

  За бажаннях замовника можемо виготовити пристрої компенсації реактивної потужності як з роз'єднувачами, так і без роз'єднувачів в різних доступних кліматичних виконаннях. У кожному з варіантів конденсаторні установки мають фіксовані ступені. Виробництво нерегульованих високовольтних конденсаторних установок базується на  високовольтних силових конденсаторах європейського виробництва.

  Оскільки установки компенсації реактивної потужності є індивідуальним виробом для кожного окремого промислового підприємства, то для визначення ціни і термінів виготовлення високовольтної конденсаторної установки Вам необхідно заповнити та відправити нам опитувальний лист. Отримати опитувальний лист Ви можете звернувшись до працівників компанії контакти яких Ви можете знайти на нашому сайті.

   Нерегульована високовольтна конденсаторна установка складається з ввідної та конденсаторної комірки. Кількість конденсаторних комірок залежить від потужності установки. У ввідній комірці розміщуються амперметри, трансформатори струму та система захисту. Конденсаторна комірка складається з високовольтних конденсаторів, запобіжників для захисту від струмів КЗ і за замовленням Замовника можуть бути змонтовані струмообмежуючі реактори.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід