Автоматична високовольтна конденсаторна установка

Номер: vy-18051
1,00

Технічні характеристики

Номінальна напруга: 6,3/10 кВ
Номінальна потужність: 450...4050 квар
Номінальна частота: 50 Гц
Максимальне перевантаження по струму 1,3 Іном
Максимальне перевантаження напрузі 1,1 Uном
Робочий температурний діапазон -40-+40°С
Кліматичне виконання У1-зовнішнє, У3-внутрішнє
Ступіпінь захисту IP44 (для У1)
IP21 (для У3)
Опис

  Високовольтні автоматичні конденсаторні установки все частіше застосовуються в електромережах великих промислових і комерційних споживачів. Основна мета таких систем полягає в підтримці напруги в необхідному діапазоні і зниженні втрат в мережах середньої напруги за рахунок усунення реактивної складової струму.

  Конденсаторні батареї шафового виконання, розроблені Компанією ЛВ Маркет, призначені для компенсації реактивної потужності, обмеження відхилень напруги і підвищення коефіцієнта використання електрообладнання в системах електропостачання промислових і муніципальних об'єктів. Ці установки компенсації реактивної потужності можуть використовуватися в схемах індивідуальної, групової та центральної компенсації реактивної потужності в трифазних мережах з напругою 6,3 і 10,5кВ.

  Оскільки установки компенсації реактивної потужності є індивідуальним виробом для кожного окремого промислового підприємства, то для визначення ціни і термінів виготовлення високовольтної конденсаторної установки Вам необхідно заповнити та відправити нам опитувальний лист. Отримати опитувальний лист, Ви можете звернувшись до працівників компанії контакти яких Ви можете знайти на нашому сайті.

  Високовольтні пристрої компенсації реактивної потужності складаються з декількох ступенів регулювання, що включають в себе конденсаторні модулі, реактори і комутаційні апарати, розміщені в загальній оболонці. Автоматичні конденсаторні установки дозволяють змінювати реактивну потужність відповідно до поточного стану навантаження.

Управління різними ступенями в залежності від величини необхідної потужності і контроль стану системи здійснюються контролером на базі мікропроцесора. Контролер також видає інформацію, що відноситься до мережі, і формує аварійні повідомлення.

   Установка компенсації реактивної потужності зазвичай складається з ввідної комірки з розміщеними в ній вимикачем, заземляючим роз'єднувачем, реле захисту і колами управління. Поруч з нею встановлюються одна або кілька комірок, що містять конденсатори, реактори, запобіжники і комутаційні апарати. Батареї можуть мати безліч опцій і конфігурацій, що дозволяють відповідати практично будь-яким вимогам Замовника.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід