Трансформаторна підстанція мачтового типу КТПм - 250кВА

Номер: pi-18665
86.500,00
Номінальна потужність: 250кВа
Номінальна напруга: 6(10)/0,4кВ
Тип трансформатора: Тм
Опис

Підстанція-мачтовка призначена для прийому і перетворення струму з мереж з напругою 6 (10) кВ в мережі напругою 0,4 (0,23) кВ. Даними моделями зазвичай обладнують споруди житлового, сільськогосподарського та промислового типу з відносно невеликими потребами в електроенергії. У цю категорію входять:

Віддалені від міських мереж дачні та котеджні селища.
Фермерські господарства.
Ділянки з видобутку корисних копалин.
Мачтові підстанції розраховані на експлуатацію при температурі повітря від -55 до +40 градусів. Пристрої забезпечені надійним металевим каркасом, який створює захист від дощу та снігу, тому обладнання можна використовувати в областях з великою кількістю опадів. На корпус конструкції наноситься декоративне порошкове покриття, яке до того ж створює додатковий захист від корозії.

З метою безпеки пристрій оснащений вимикачами, які в разі нештатної ситуації спрацьовують в автоматичному режимі, або рубильниками з запобіжником.

Монтаж конструкції
Місце для установки щоглових підстанцій повинно бути правильно підібране. Монтаж здійснюється на висоті> 1000м над рівнем моря. Мачтова підстанція є збірною конструкцією. Її доставляють до місця проведення робіт і збирають безпосередньо на об'єкті. Установка проводиться на стовпах ліній електропередач. Завдяки монтажу на опорах немає необхідності в підготовці окремої площадки для розміщення КТП, що дозволяє заощадити місце і знизити витрати на її облаштування.

КТП щоглового типу компактні і зручні в експлуатації. Вони створюють безпечні умови роботи для обслуговуючих об'єкт співробітників. Конструкція забезпечена багатокомпонентною системою захисту від замикань, помилкових і вандальних дій.

Мачтові трансформаторні підстанці міють і інші важливі переваги:

Підстанція щоглового типу прослужить не менше 25 років.
Обладнання не доставляє незручностей і не завдає шкоди навколишньому середовищу.
Конструкція акуратно виглядає і не псує зовнішній вигляд об'єкта.
Підстанція складається з окремих частин, які при необхідності можна демонтувати і перевезти на нове місце.
У нашому асортименті можна замовити щоглові підстанції з трансформаторами потужністю від 25 до 250 кВа. З урахуванням заявлених в опитувальному аркуші вимог наші фахівці зроблять розрахунок вартості, підберуть комплектацію і виконають збірку КТП.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід