Підстанції мачтового типу

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів
Номер: pi-18665
86.500,00
Номер: pi-18665
64.000,00
Номер: pi-18665
53.900,00
Номер: pi-18665
48.700,00
Номер: pi-18665
44.100,00
Номер: pi-18665
39.000,00

Трансформаторні підстанції КТПМ. Призначення.

Щоглова трансформаторна підстанція КТПМ призначена для прийому і перетворення електричної енергії. Метою даної підстанції є перетворення напруги в 6-10 кВ до 220 В. Підстанції КТПМ призначені для живлення сільськогосподарських мереж та інших об'єктів малої потужності.

Трансформаторні підстанції КТПМ - комплектація

Основними елементами трансформаторної підстанції є:

Силовий трансформатор (масляний або сухий)

Повітряний ввід з боку вищої напруги

Кабельний вихід з боку нижчої напруги

 У шафи УВН входить: ізолятор ІПУ-10/630, розрядник або обмежувач перенапруги РВО-6 (10), ОПН-6 (10) кВ, запобіжниками ПКТ-6 (10) кВ. За бажанням замовника в комплект поставки може входити роз'єднувач РЛНД ЕД-10/400 з приводом ПР, який встановлюється на стовповій опорі.

У шафи РУНН входить: на вводі рубильник, трансформатори струму та лічильник для обліку електроенергії, розрядник або обмежувач пікової перенапруги РВН-0,5, ОПН-0,38, що відходять фідера в кількості 4 шт. з автоматичними вимикачами, блок вуличного освітлення.

Відмінною особливістю щогловою трансформаторної підстанції МКТП є малі габарити. Захист від корозії металевих частин шляхом фарбування епоксидно-поліефірним (порошковим) покриттям. Механічні та електричні блокування (повний комплект), що забезпечує повну безпеку обслуговуючого персоналу. Повний монтаж і демонтаж при зміні місця установки. Підстанція КТПМ безпечна для навколишнього середовища і має привабливий естетичний вигляд.

 Трансформаторні підстанції КТПМ.

При необхідності огляду силового трансформатора та іншого обладнання відключається навантаження підстанції (за допомогою автоматичних вимикачів і / або рубильників, що знаходиться в розподільчому пристрої РУ-0,4 кВ), а потім - рубильники. Таким чином, досягається необхідний рівень безпеки, тому що ізолюючі перегородки відокремлює верхні контакти запобіжників-роз'єднувачів, які знаходяться під напругою, і підвідний провід від несанкціонованого доступу тех. персоналу, виконуючи функції бар'єру. Також забезпечується нормальна робота обладнання, під'єднана до тієї ж лінії живлення, що і мачтовая підстанція. Зазначене вище дозволить організувати високу надійність роботи щоглової трансформаторної підстанції МКТП і безпеку робочого персоналу.

 Вартість трансформаторних підстанцій КТПМ

Для покупки щогловою трансформаторної підстанції необхідний типовий проект, який обов'язково повинен бути схвалений і затверджений у відповідних організаціях.

Купити КТПМ у Львові можна у підприємства ПНВП "ЛВ Маркет". Так само на підприємстві можна виготовити різні КТП за власним типовим проектом.