Автоматичний вимикач EAZYPACT EZC100N 32А 3P

Бренд: schneider
Номер: PF-18054
2.267,00
Номінальний струм In=32A
Номінальний струм відключення Icu=16kA
Настройки захисту  Фіксовані
Номінальна напруга ізоляції  Ii=690V
Тип розчеплювача ТМ
Опис

Автоматичні вимикачі EasyPact EZC мають три типорозміри і являють собою просте універсальне рішення для захисту мереж низької напруги.

Стаціонарне виконання найкращим чином підходить для виробників машинного обладнання (OEM) і для будівель, пропонуючи оптимальні робочі характеристики за конкурентною ціною.

Iном. від 15 до 630 А;
Icu до 50 ка при 415 В;
До чотирьох полюсів;
Широкий вибір допоміжних пристроїв і аксесуарів: поворотні рукоятки, допоміжні контакти, незалежні розчеплювачі, роздільники полюсів, клемні заглушки, розчеплювачі мінімальної напруги.

- простота установки

Фіксований передній монтаж;
Втичний монтаж;
Переднє приєднання;
Можливість приєднання неізольованих кабелів за допомогою клем, встановлених всередині апарату;
Можливість монтажу допоміжних пристроїв і аксесуарів на місці експлуатації;
Вбудована диференційний захист;
Повна взаємозамінність автоматичних і диференційних вимикачів.

- простота експлуатації

У нормальних умовах автоматичні вимикачі EasyPact EZC витримують без відключення стовідсоткового номінальний струм при температурі 50 ° С (за винятком диференціальних вимикачів).
Автоматичні вимикачі EasyPact EZC можуть експлуатуватися при температурі від -25 до +70 ° C.
Підвищена безпека і надійність завдяки гарантованому розмиканню;
Компактний корпус оптимізований для обмежених просторів.
Автоматичні вимикачі EasyPact EZC легко встановлюються в різні типи розподільних щитів. Вони можуть монтуватися вертикально, горизонтально або «плазом». При цьому їх робочі характеристики залишаються незмінними.

Підведення живлення до автоматичних вимикачів EasyPact EZC може бути як зверху, так і знизу (живлення в зворотному напрямку). Підведення живлення знизу не призводить до погіршення характеристик апарату. Для диференціальних вимикачів підведення живлення знизу можливий тільки для напруги до 240 В пер. струму. Це властивість полегшує приєднання провідників до апарату при його установці в розподільному щиті.

       Easypact - так легко і просто ... Низьковольтні автоматичні вимикачі на струми від 15 до 400А Компанія Schneider Electric - світовий лідер в області  розробок і виробництва комутаційних апаратів для розподілу електроенергіїрозширює пропозицію по автоматичних вимикачів EasypactВ першу чергу це стосується номінальних струмівТепер апарати Easypact існують у виконанні від 15 до 400А і мають три типорозміри100A (EZC100), 250А (EZC250EZCV250і 400A (EZC400), причому апарат EZCV250 має вбудоване УЗОАвтоматичні вимикачі Easypact повністю замінили серію Compact NBпоставки якої вже припиненоАвтоматичні вимикачі Easypact застосовуються в електричних мережах промислових підприємства також на об'єктах невиробничої сфериУ порівнянні з серією Compact NBапарати Easypact мають більше число виконань по номінальному струму і кількості полюсівВсі автоматичні вимикачі Easypact відносяться до категорії застосування А згідно МЕК 60947 і є струмообмежуючимиЗавдяки цій властивості значно знижується негативний вплив струму КЗ на елементи мережізменшення виділеної теплової енергії і електродинамічних зусильЗа класифікацією апарати Easypact відносяться до типу автоматичних вимикачів в литому корпусі (англMCCBаналогічно Compact NS

Характеристики
icu
16
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід