Провід ПВС 3х1,5

Номер: pr-18423
18,00
Кількість жил: 3
Переріз жил: 1,5 кв.мм.
Опис

Розшифровка ПВС:

П - електротехнічний виріб належить до класу проводів, використовуваних для розподілу електричної енергії;
В - кабель знаходиться в ізоляційної оболонці з вінілу, використовуваного як для загальної ізоляції, так і для кожної внутрішньої жили;
З - кабель використовується для з'єднання електричного обладнання та мереж.
Провід ПВС найкращим чином підходить для прокладки в умовах, що вимагають великої кількості перегинів кабелю, оскільки він практично незалежний від цього показника. При розташуванні з радіусом перегину не менше 4 см кабель буде безвідмовно служити до 5000 робочих годин. Фактичний ресурс ПВС проводів становить від 6 до 10 років.

Для виготовлення круглих багатодротяна жил проводів ПВС використовується м'який дріт з міді, але допускається і застосування дроту без покриття. При використанні луджених проводів маркування кабелю повинна мати літерне позначення «л». Якщо кабель виготовлений з проводів, призначених для армування арматурою, його маркування доповнюють буквою «т».

Кожна жила має свою ізоляційну оболонку, зроблену з м'якого полівінілхлориду (ПВХ). Провід ПВС може мати до п'яти струмопровідних жил у вигляді скручування без заповнювача. У деяких п'ятижильних проводах жили скручують навколо діелектричного сердечника.

Зовнішня ізоляційна оболонка кабелю виготовляється з пластикату ПВХ і накладається поверх фазного скручування із заповненням пустот між жилами. Завдяки цьому кабель має круглу форму. Загальна оболонка легко знімається, ріжеться і навіть рветься - можна з легкістю провести її зняття без ризику пошкодження ізоляції жильних проводів.

Характеристики
Переріз жил
1,5
Кількість жил
3
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід