Високовольтне комутаційне обладнання

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
Номер: vi-19239
5.200,00
Номер: vi-19239
3.820,00
Номер: vi-19239
4.600,00
Номер: vi-19239
1.600,00

Комутаційні апарати - це спеціальні електропристрої, які необхідні для пропуску електроенергії і здійснення подальшого комутаційного процесу в електричному колі. Комутаційні апарати у Львові можна придбати в компанії ЛВ Маркет.

Ми гарантуємо високу якість і надійність пристрою, а також повну його безпеку. При правильній експлуатації, Ваше підприємство і обслуговуючий персонал будуть захищені від можливих негативних наслідків.

Апарат комутації кіл напруги в Україні використовується в автономних і об'єднаних електроенергетичних системах.

Він необхідний для здійснення наступних завдань:

реалізація потрібних модифікацій схем видачі та передачі потужності;

електропостачання споживачів за умов нормальної експлуатації, а також при аварійних режимах;

забезпечення постійного контролю над станом систем, що знаходяться під високою напругою; обмеження струмів КЗ і перенапруг, які можуть виникати при експлуатації ..

Види комутаційних апаратів
Сьогодні прийнято розрізняти кілька видів комутаційних апаратів:

вимикачі навантаження з / без запобіжників;

рубильники, роз'єднувачі;

рубильники із запобіжниками - такі апарати переривають живлення кіл, руйнуючи відкалібровані струмопровідні елементи під впливом струм.

Уже не перший рік в реалізації і в виробництві у нас комутаційні апарати зовнішньої установки з кріпленням на стовпі, роз'єднувачі триполюсні серії РЛНД-ЕД-1-10. Вимикачі навантаження ВНА-ЕД відпрацьовують якість комутацій в камерах КСО-393М. Роз'єднувачі РВЗ та роз'єднувачі з прохідними ізоляторами РВФЗ застосовуються у всіх камерах одностороннього обслуговування серій КСВ-393М (В), КСВ-298ЕД і ін.

Роз'єднувач РЛНД служить для проведення оперування на ділянках електричної повітряної лінії напругою 6, 10 кВ і частотою мережі 50 Гц, з якої попередньо знято навантаження.

Роз'єднувач - це трьохполюсний комутаційний апарат, полюс роз'єднувача складається з рухомої і нерухомої колонки, головні ножі повертаються по горизонталі для РЛНД, для РВЗ і ВНА ножі повертаються по вертикалі.

Рама і корпус роз'єднувача покриваються корозійностійких покриттям в два шари. Застосовуються полімерні і керамічні опорні ізолятори зі збільшеним корпусом.

У конструкції роз'єднувача передбачено блокування, що не допускає оперування головними ножами при включенні заземлюючих ножів, і завдяки приводу ПР-10 передбачена фіксація в крайніх положеннях (у включеному і вимкненому).

Знайшли своє застосування роз'єднувачі РЛНД як в установці на опорі повітряних ЛЕП, відгалуження для потреб малих потужностей, а так само в комплексі з комплектними стовповими і кіоскового трансформаторними підстанціями КТПМ-К, КТП-С, КТП_СО. Поставка РЛНД виконується в комплекті з приводом ПР-10 без штанги.

Купити роз'єднувач РЛНД, на номінальні струми 200А, 400А і 630А; РВЗ, РВФЗ на номінальні струми 630А і 1000А і вимикач навантаження ВНА-ЕД на 630А, можна звернувшись до нас, в офіс компанії ПНВП "ЛВ Маркет".
 Ціна на роз'єднувачі від заводу виробника відповідає заявленій якості і підтверджена досвідом поставок і експлуатації.

Наша група фахівців постійно працює в напрямку вдосконалення комутаційних апаратів, в комплекті можлива поставка сигнальних контактів положення для реалізації ТМ і електромагнітної блокування, управління від незалежного розчеплювача, можливість кріплення навісного замка, можлива поставка силових роз'єднувачів серії РВЗ на номінальний струм 1600 А.