Силовий маслонаповнений кабель АСБл, ААБл

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

  Кабель АСБл дозволяє передавати і розподіляти електричну енергію в стаціонарних установках або електричних мережах, допустимою напругою до 10 кВ при частоті 50 Гц. Провід, оснащений двома контрольними жилами з міді, перетин яких становить 1,5 кв.мм, призначений для мереж спеціального електрифікована транспорту.
  Такі кабелі підійдуть для роботи в макрокліматичних районах, яким характерні помірний і холодний клімат. Область застосування даної марки:
- для прокладки в землі, якщо земля має середню або високу корозійну активність. При прокладанні на трасі допускається наявність або відсутність блукаючих струмів провід не може бути піддано розтягуванню.

  АСБл застосовується в оснащенні стаціонарних установок або електричних мереж напругою до 10 кВ, з частотою струму 50 Гц. Експлуатаційні якості дозволяють прокладати його безпосередньо в грунті, при середній або високу корозійну активність її компонентів. Використовувані в виготовленні матеріали забезпечують широкий перепад можливих кліматичних експлуатаційних умов, від помірних до холодних температур.

  При відсутності натягу, може використовуватися в оснащенні електрифікованих мереж спеціальних транспортних засобів. Допускається наявність / відсутність блукаючих струмів на трасі, в прокладанні яких застосовується силовий провід даної марки. Може експлуатуватися в приміщеннях, тунелях, на стінах будівель, в тому числі, при високій ймовірності механічного пошкодження.