Прилади обліку та контролю

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
Номер: pr-19007
13.800,00
Номер: pr-19007
13.800,00
Номер: pr-19007
5.900,00
Номер: pr-19007
5.900,00

Лічильник електроенергії - це обов'язковий атрибут будь-якого житлового і нежитлового приміщення, підключеного до електромережі. Такі прилади виконують точний облік обсягу споживаної електроенергії, що дозволяє економити кошти при оплаті комунальних послуг.

Які бувають лічильники електроенергії
Сучасні виробники випускають лічильники електроенергії різних конфігурацій для максимальної точності обліку витрати електроенергії в будь-яких умовах експлуатації. З огляду на напрегу в мережі, до якої підключається прилад, розрізняють лічильники:

однофазні, призначені для електромереж змінного струму з напругою 220 вольт;
трифазні, використовувані для мереж змінного струму з напругою 380 вольт.
Залежно від кількості тарифів, за яким прилад може вести облік розрізняють електролічильники:

однотарифні, що виробляють облік споживання електроенергії за одним тарифом незалежно від часу доби;
двохтарифні, за якими облік і оплата проводиться за двома тарифами - денному і нічному. У нічний час з-за невеликих навантажень на електромережу тариф дешевший, що дозволяє значно економити грошові кошти (сума оплати може знижуватися на 25% і більше);
багатотарифні на три тарифи (побутові) або більше (промислові). При такому обліку добу діляться на кілька тимчасових періодів (зон) в залежності від навантаження на мережу, а для кожної такої зони встановлюється свій окремий тариф.
При виборі відповідного лічильника електроенергії варто приділити особливу увагу класу точності приладу. Згідно зі стандартами, максимальний рівень похибки приладу для побутового використання становить не більше 2% (клас 2.0), однак для більш точного обліку можна вибрати електролічильник класу точності 1.0 з максимальною похибкою не більше 1%.

В інтернет-магазині ЛВ Маркет можна купити лічильники електроенергії за низькими цінами оптом і в роздріб. Широкий асортимент продукції високої якості дозволяє кожному покупцеві підібрати підходящий варіант.