Проектні роботи

Проектні роботи

 Електропостачання будь-якого об'єкта, будь то виробничий цех, офіс або будівля великого підприємства, в тому числі і торгового, грає дуже важливу роль. Тільки грамотне проектування електропостачання буде гарантом високої ефективності і безпеки внутрішньої мережі і ділянки підлючення. Це цілий комплекс робіт, які під силу тільки компетентним і висококваліфікованим фахівцям. Саме такі майстри та інженери працюють в нашій компанії, тому проектування систем електропостачання здійснюється на найвищому рівні і в самі стислі терміни.

 Наші фахівці не просто складають проект відповідно до ПУЕ та іншими нормативними актами, а в першу чергу враховують потреби замовника і індивідуальні особливості об'єкта. На перше місце ми ставимо безпеку та ефективність. Складаючи електропроект, ми враховуємо особливості обладнання і його зручного розміщення на об'єкті, чітко прораховуємо середні і пікові навантаження, передбачаючи оптимальний запас потужності. Також враховується планування кожного окремого блоку, поверху, відповідно до якого складається оптимальна схема розводки. Тому наш проект електропостачання повністю задовольняє потреби замовника і покриває потреби об'єкта.

Чому у нас краще - наші переваги

 Звернення в нашу компанію виділяється рядом вагомих переваг для замовника, серед яких:

- Гарантії досягнення бездоганного результату - в нашій компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці з багатим досвідом, тому проект складається чітко, забезпечує високий рівень безпеки та надійності.
- Індивідуальний підхід - проект розробляється в індивідуальному порядку для кожного окремого об'єкта. Саме це дозволяє створити максимально ефективну схему з мінімальним коефіцієнтом енергетичних втрат.
- Висока оперативність - навіть самий великомасштабний проект електропостачання розробляється в найстисліші терміни, що дозволяє замовнику уникнути простою і якомога швидше здати об'єкт в експлуатацію.
- Оптимальні розцінки - ми робимо вам найвигідніші пропозиції, а гнучка система знижок дозволяє заощадити додатково. Вартість роботи повністю виправдана її високою якістю.
- Рішення будь-яких завдань - наші фахівці здійснюють проектування електропостачання будь-якого рівня складності
Ваш проект ми можемо реалізувати своїми силами, тому що маємо власні електромонтажні бригади і виконуємо будь-які види електромонтажних робіт, включаючи прокладку кабелю до 35 кВ.

  Крім таких важливих складових, як безпека та енергетична ефективність, грамотно складений проект забезпечує також і найвищий рівень комфорту. Грамотно продумане розташування точок підключення всіх електричних систем і устаткування зробить роботу підприємства ще більш ефективною, забезпечить фахівцям, що працюють на об'єкті, оптимальні умови для виконання своїх прямих функцій.

Зв'язавшись з нами, ви можете замовити проектування систем електропостачання на найвигідніших умовах і з гарантіями якості. Ми працюємо для Вас!

Що ми готові вам запропонувати

 Ми надаємо послуги з проектування систем електропостачання в промислових масштабах. Наші фахівці розроблять проект для:

Торгових центрів і будь-яких інших об'єктів комерційного призначення (адміністративного блоку, офісного центру).
Окремого виробничого цеху або цілого заводу.
Монтажних організацій, незалежно від роду діяльності та типу обладнання, що застосовується на підприємстві.
Складаючи проект, наші фахівці спираються не тільки на вимоги ПУЕ, а й на нормативи СНіП, ГОСТ. В рамках проектування ми виконуємо всі необхідні роботи, надаючи повний пакет документів, включаючи відомості, пояснювальні записки, електронний варіант схем, плани, переліки і специфікації і т.п. Щоб дізнатися, які документи потрібні для складання проекту електропостачання, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, використовуючи інформацію з вкладки «Контакти». Також ви зможете задати будь-які додаткові питання в рамках проектування електропостачання, порядку надання послуг, а також замовити розрахунок вартості проекту в вашому унікальному випадку.