Електротехнічна лабораторія

Випробування електричних мереж та електрообладнання

 Будь-які електромережі, незалежно від їх масштабів, повинні проходити періодичні тестування. Вони можуть бути як плановими, так і терміновими. Необхідність термінових перевірок визначається наступними факторами:

 Проведення будь-яких електромонтажних робіт навіть переміщення електричного щитка або лічильника є приводом для проведення тестування електромережі, так як нова конфігурація обладнання може вплинути на роботу мережі в цілому
Аварійні ситуації -  якщо в електромережі відбувається аварія, то після проведеного ремонту необхідно провести тестування, яке може виявити приховані проблеми, що стали причиною аварії, або ж підтвердити повну справність мережі і готовність її до використання
Зведення нових конструкцій або підключення додаткового електроустаткування, а так,як додаткове електрообладнання - це і додаткова витрата електроенергії,  важливо переконатися в тому, що наявних потужностей вистачить для коректної роботи всієї мережі. Будівництво нового будинку також вимагає проведення комплексного тестування нової електромережі.
Планові перевірки здійснюються відповідно до вимог нормативних документів і з чинним законодавством України.

Електролабораторія і її можливості

 Компанія надає послуги по комплексному тестуванню електромережі та електрообладнання за допомогою мобільної електролабораторії. Пересувна електролабораторія - це складний електротехнічний комплекс, що дозволяє проводити наступні вимірювання:

 Тест на опір ізоляції - ізоляція виконує одну з найважливіших функцій по забезпеченню безпеки - не допускає контакту людини з струмовідними частинами, запобігає коротким замиканням, а також захищає жилу кабелю або проводу від впливу зовнішніх факторів. З часом і в результаті термічних перепадів ізоляція старіє, зношується, приходить в непридатність, а рівень її опору падає. Наше обладнання дозволяє дуже точно визначити рівень опору ізоляції будь-якого проводу або кабелю, особливо це важливо для силових кабелів.
 Тестування захисних пристроїв (ПЗВ, автоматичні вимикачі, диференціальні автоматичні вимикачі) - пристрої захисного відключення виконують важливі функції, запобігаючи перевантаженню мереж, виникненню коротких замикань, витоків струму, серйозних уражень електричним струмом. Важливо, щоб захисний пристрій спрацьовувало правильно. Наше обладнання дозволяє вловити навіть найменші відхилення від норми в роботі пристроїв захисного відключення. 
 Тестування заземлення або системи зрівнювання потенціалів - по суті, система зрівнювання потенціалів і заземлення - це, практично, одне і те ж. Завдання - відведення статичної напруги від металевих корпусів будь-якого електроустаткування. Якщо цього не відбувається, то різко зростає ризик уражень електричним струмом або виходу з ладу дорогого електроустаткування. Наша лабораторія дозволяє перевіряти правильність роботи контуру заземлення і системи зрівнювання потенціалів.
 Тестування пристроїв прийому, обробки і розподілу електроенергії - трансформатори і стабілізатори виконують дуже важливі функції, стабілізуючи параметри електроенергії , адаптуючи її під потреби того чи іншого електрообладнання. Якщо вони будуть працювати некоректно, то можуть виникнути серйозні проблеми у цілого виробничого підприємства, особливо якщо переривання виробничого процесу неприпустиме. 
Тестування будь-якого електроустаткування - наша високотехнологічна лабораторія дозволяє тестувати будь-яке електроустаткування, в тому числі і силове (напругою понад 1000В).

Переваги нашої електролабораторії

Замовлення послуг тестування електромереж або електрообладнання за допомогою електролабораторії вигідне для Вас з наступних причин:

- Матеріальна економія - ми пропонуємо вам послуги за найбільш привабливими цінами. Крім того, ми надаємо послуги комплексно, а для тих, хто налаштований на довгострокове співробітництво, у нас особливі пропозиції.
- Гарантії достовірності результатів - висока кваліфікація співробітників і їх багатий досвід в сукупності з застосуванням високотехнологічного обладнання виключають ймовірність навіть мінімальної похибки результатів.
- Оперативність - ми швидко реагуємо на ваші звернення, а також виконуємо всі необхідні роботи в найкоротший термін.
- Видача чітких протоколів - за результатами обстеження складається звіт , що складається з набору протоколів, в яких публікуються результати тестувань. -- До звіту додається і пояснювальна записка встановленого зразка.
 Це особливо зручно для великих підприємств. Ми готові взятися за тестування на об'єктах будь-яких масштабів. Електровимірювання і випробування електрообладнання проводяться в зручний для вас час у відповідності з усіма правилами безпечної експлуатації електромереж. Для замовлення послуг пересувної електролабораторії вам достатньо зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом.