Частотні перетворювачі

Частотні перетворювачі LS Industrial Systems використовуються для регулювання швидкості обертання асинхронних двигунів. Таке регулювання здійснюється зміною частоти вхідної напруги електродвигуна і використовується на всіх етапах роботи: при запуску, гальмуванні і в робочому режимі. Подібний перетворювач частоти (інвертор) здатний захистити трифазний двигун від різких пікових навантажень і перевантажень, що дозволяє істотно збільшити термін експлуатації двигуна. Використання частотно-регульованого приводу призводить до збільшення енергозбереження до 60%.

У нас перетворювачі частоти або інвертори представлені південнокорейською фірмою LS Industrial Systems. Частотники LS давно відомі всьому світу, в тому числі і в Україні під маркою LG. Асортимент компанії LS Industrial Systems, не обмежується тільки частотними перетворювачами, він включає в себе логічні контролери, різне високовольтне і низьковольтне устаткування. Можна впевнено стверджувати, що в області технічних засобів АСУ ТП компанія LS Industrial Systems є світовим лідером. До частотному приводу можна придбати додатково ряд опцій, які дозволяють оптимізувати роботу частотного регулятора для поставлених завдань.

До частотному приводу додатково можна придбати додатково ряд опцій, які дозволяють оптимізувати роботу частотного регулятора для поставлених завдань.

Модельний ряд інверторів LS представлений сімома серіями: IE5, IC5, IG5A, IS5, IS7, IP5A, IV5. Кожна з яких має свої області оптимального застосування.

Наприклад, частотний перетворювач LS першої серії - iE5 - призначений для малопотужного і малогабаритного обладнання різних типів і застосовується в медицині, харчовій промисловості для упаковки. У цього частотного перетворювача немає вентилятора охолодження, розсіювання тепла здійснюється через задню стінку. Вихідну частоту частотного регулятора можна змінювати за допомогою вбудованого потенціометра, є можливість дистанційного керування від комп'ютера.

Основні серії частотники LS призначені для потужності від 0.4 до 4 кВт, вони все компактні і прості у використанні, у них зручні настройки і комфортний інтерфейс дистанційного керування. Сучасні частотні перетворювачі LS Industrial Systems - це високодинамічні інвертори найвищої якості.

ОСНОВНІ ПРИЗНАЧЕННЯ інвертор

Перетворювачі частоти LS IE5 - самі компактні і доступні однофазні приводи
Перетворювачі частоти LS IC5 - робота в якості компактного однофазного перетворювача частоти на потужність 0.4 - 2.2 кВт
Перетворювачі частоти LS iG5A - це заміна попередньої моделі iG5. Частотний привід з векторним керуванням призначений на потужність від 0.4 до 2.2 кВт. Для клієнтів, які цікавляться широким діапазоном потужності роботи інвертора, можна рекомендувати частотно-регульований привід і перетворювач цієї моделі. Найоптимальнішим варіантом для вентиляторів з частотних перетворювачів LS і насосів буде частотний перетворювач LS серії iP5A, що працює на потужності від 5.5. до 450 кВт. Це потужні інвертори, призначені, в основному, для промислових завдань)
Перетворювачі частоти LS iS7 - найточніший і швидкий перетворювач частоти, ціна на який може виявитися найбільшою в класі, але зате це інвертор з повним векторним керуванням і потужністю від 0.75 до 75 кВт і має класом захисту до IP54
ВИСОКОВОЛЬТНИЙ ЧАСТОТНИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ MVFD

MVFD - Високовольтний частотний перетворювач, призначений для регулювання приводів високої потужності на різних промислових об'єктах.

ОСОБЛИВОСТІ MVFD

Потужність від 200 до 11100 кВт
Векторне управління без датчика (високий момент на низьких швидкостях)
Можливість старту на обертовий двигун
Автонастройка параметрів двигуна
ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ MVFD

Високий коефіцієнт потужності і високий ККД
Економія енергії
Плавний запуск двигуна
Збільшення довговічності двигуна і приводиться ним обладнання
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ЧАСТОТИ LS INDUSTRIAL SYSTEMS - ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Практично всі вони мають просторово-векторним керуванням. У всіх цих частотно-регульованих приводів можна змінювати характеристику В / Гц програмним чином дистанційно
Входи і виходи інверторів теж можна програмувати
Інвертори дозволяють змінювати частоту модуляції до 15 кГц
Частотні перетворювачі мають 8 швидкостей, що задаються програмним чином.
На малих швидкостях ці інвертори дають збільшення моменту до півтора разів. Всі частотні приводи мають вбудовані регулятори ПІД і ПД
Також частотні перетворювачі LS сумісні з зовнішніми пристроями, такими як: енкодери, плати розширення і інтерфейси (RS-485, ProfiBus, DeviceNet, ModBus) і т.п.
У частотних перетворювачів LS використовуються модулі IGBT японських виробників Eupec і Semicron
компенсація ковзання
функція енергозбереження
Захисні функції інвертора
Можливості запису і читання з пульта управління, який можна при бажанні від'єднати
Купуйте інвертори LS - вони мають найвищі параметрами