Виготовлення електрощитового обладнання

Сучасні виробничі лінії нашої компанії в поєднанні з великим досвідом роботи на профільному ринку гарантують повну відповідність продукції, що випускається суворим вимогам якості та безпечної експлуатації. Співпрацюючи з нами, замовники завжди можуть розраховувати на встановлення надійного і безвідмовного електрощитового обладнання на вигідних для себе умовах. Підприємства Львівщини вже змогли оцінити на практиці наш високий рівень сервісу і ефективність спеціальних рішень для безперебійної подачі електричної енергії по всіх ділянках електричного кола.

Наш профіль - розробка, виготовлення та встановлення під ключ щитових систем будь-якої складності, які ефективно вирішують завдання:

- коректного розподілу струму;
- захисту електрообладнання від перевантаження;
- економічності і безперебійності електричного живлення;
- нівелювання загрози ураження користувачів електричним струмом.
Якщо вам знадобилося в найкоротші терміни придбати, спроектувати або обслужити розподільні, силові, облікові, поверхові або інші електросистеми, ви потрапили за потрібною адресою і в нашій особі знайшли сумлінного і відповідального виконавця.

Компанія «ЛВ Маркет» має солідний стаж виробництва і установки електрощитового обладнання і на сьогоднішній день реалізувала профільні заходи на багатьох масштабних об'єктах регіону. Ми постійно вдосконалюємо виробничу і професійну базу, покращуємо техніко-експлуатаційні характеристики продукції і підвищуємо кваліфікацію кадрового складу. Замовники  «ЛВ Маркет» гарантовано отримують:

- незмінно чудову якість виконаної роботи;
- оптимальний варіант вирішення поставленого завдання;
- високий професіоналізм і великий практичний досвід наших інженерів;
- оперативність виконання замовлення;
- застосування сучасних технологій монтажу;
- електрощитове обладнання, що відповідає всім вимогою ГОСТу;
- приваблива цінова пропозиція;
- прозору систему оцінки вартості і зручну форму розрахунку.

Для фахівців компанії не існує неможливих електротехнічних завдань, і ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу незалежно від характеру та обсягу проблеми. Ми націлені на забезпечення максимального комфорту експлуатації електричних комплексів і готові створити новий проект з нуля, модернізувати існуючу систему або виконати всебічне ремонтне обслуговування зношеного обладнання. Звернувшись до ПНВП «ЛВ Маркет», ви отримуєте зручну можливість в терміновому порядку замовити розробку та складання:

- блоку автоматичного введення резерву;
- поверхового розподільного пристрою модульного типу;
- ящика або шафи управління;
- розподільного пункту;
- щита обліку розподілу;
- головного розподільного щита;
- конденсаторної установки;
- різнопланових розподільчих щитів;
- ввідно-розподільчого пристрою і т.д.
Кожен створюваний нами проект електрощитових схем, починаючи з моменту розробки технічної документації і закінчуючи установкою готового виробу, забезпечений на всіх етапах реалізації професійними супровідними заходами.

Використання інноваційних технологій і застосування передового виробничого досвіду провідних гравців європейського електротехнічного ринку дозволяє ПНВП      «ЛВ Маркет» створювати продукцію, яка не поступається за своїми характеристиками виробам відомих зарубіжних брендів. При цьому наші цінові пропозиції більш гнучкі і значно вигідніші. Ми використовуємо тільки найкращі комплектуючі, що в комбінації з високотехнологічними виробничими потужностями забезпечує чудові можливості для створення надійного і довговічного електрощитового обладнання, яке може експлуатуватися на найбільш важливих і відповідальних ділянках.