Наші послуги

Наше підприємство було створене у 2002 році. Понад 10 років ми підтримуємо стабільно високі показники якості виробництва та монтажу електротехнічної продукції, та є одним з лідерів по виробництву, монтажу, пуско-налагоджувальних роботах високовольтного та низьковольтного обладнання на Заході України.

 Основним напрямом діяльності фірми є виробництво електрощитової продукції, виконання електро-монтажних робіт з прокладання інженерних, електричних, промислових мереж, кабельних ліній (КЛ), повітряних ліній (ПЛ), ліній електропередач (ЛЕП), автоматизація технологічних процесів. А також проектно-інженерні вишукування, проектування, здача в експлуатацію, капітальне будівництво об’єктів “під ключ” з урахуванням будь-яких вимог замовника та комплексне обслуговування. Крім того, підприємство проводить демонтажні роботи, реконструкції, займається капітальним і комплексним ремонтом електромереж та споруд.

 Право на виконання вищенаведених робіт підтверджується ліцензією на виконання електромонтажних робіт, дозволом на виконання робіт підвищеної небезпеки, кваліфікаційним сертифікатом головного інженера проектів.

 Як провідна компанія в енергетиці України ми тісно співпрацює із зарубіжними партнерами.

 Крім штатного персоналу на період виконання окремих проектів або великих об’єктів до співпраці залучаються наукові та інженерні працівники Спеціального конструкторського бюро електромеханічних систем Національного університету “Львівська Політехніка” та електромонтажники споріднених електромонтажних організацій.

 Комерційні пропозиції суб’єктам господарювання надаються після обстеження об’єкта будівництва або ознайомлення з генеральним планом забудови.

Виготовлення електрощитового обладнання

Виготовлення електрощитового обладнання

Сучасні виробничі лінії нашої компанії в поєднанні з великим досвідом роботи на профільному ринку гарантують повну відповідність продукції, що випускається суворим вимогам якості та безпечної експлуатації. Співпрацюючи з нами, замовники завжди можуть розраховувати на встановлення надійного і безвідмовного електрощитового обладнання на вигідних для себе умовах. Підприємства Львівщини вже змогли оцінити на практиці наш високий рівень сервісу і ефективність спеціальних рішень для безперебійної подачі електричної енергії по всіх ділянках електричного кола.

Електротехнічна лабораторія

Електротехнічна лабораторія

Будь-які електромережі, незалежно від їх масштабів, повинні проходити періодичні тестування. Вони можуть бути як плановими, так і терміновими. Необхідність термінових перевірок визначається наступними факторами:

Проведення будь-яких електромонтажних робіт навіть переміщення електричного щитка або лічильника є приводом для проведення тестування електромережі, так як нова конфігурація обладнання може вплинути на роботу мережі в цілому

Автоматизація виробництв

Автоматизація виробництв

      Компанія "ЛВ Маркет" здійснює комплекс робіт по створенню автоматизованих систем управління. Якщо ви хочете збільшити ефективність виробничих процесів при цілодобовому використанні обладнання, автоматизація технологічних процесів - сучасне рішення цієї задачі.

Проектні роботи

Проектні роботи

Електропостачання будь-якого об'єкта, будь то виробничий цех, офіс або будівля великого підприємства, в тому числі і торгового, грає дуже важливу роль. Тільки грамотне проектування електропостачання буде гарантом високої ефективності і безпеки внутрішньої мережі і ділянки підлючення. Це цілий комплекс робіт, які під силу тільки компетентним і висококваліфікованим фахівцям. Саме такі майстри та інженери працюють в нашій компанії, тому проектування систем електропостачання здійснюється на найвищому рівні і в самі стислі терміни.

Альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика

Сонячні електростанції

Завданням сонячної електростанції, що складається з фотоелектричних модулів є отримання сонячної енергії і подальша її передача для живлення електроприладів.
Електроустановки з сонячними модулями відрізняються високою ефективністю і тривалим терміном експлуатації. Використання сонячної електростанції сприяє значній економії коштів.
Різноманітність компонентів для сонячних електростанцій і різних видів монтажу дозволяють підібрати варіанти під індивідуальні потреби замовника.
Сонячні електростанції в залежності від типу обладнання бувають мережевими, автономними і гібридними.

Будівництво  і реконструкція електричних мереж. Сервісне обслуговування та під’єднання

Будівництво і реконструкція електричних мереж. Сервісне обслуговування та під’єднання

Ефективні рішення для електроенергетики

Для забезпечення будь-якої будівлі чи підприємства електроенергією необхідно провести електромонтажні роботи. Монтаж потрібно як при новому будівництві, так і для заміни діючих електромереж та електрообладнання.

Ми займаємося як проектуванням та монтажем електромереж житлових і офісних приміщень, так і великих виробничих об'єктів і заводів. Наша компанія має колосальний досвід і кращих фахівців, і за час своєї діяльності успішно реалізувала сотні успішних проектів.